מה זה מנעול כספת ?

מנעול כספת זה מנעול שבא בנוסף על מנעול דלת פלדלת. זה מנעול שמתקינים למעלה כדי לחזק את הנעילה והוא בעיקר מיועד להרתעה בגלל שהיום די קל לפרוץ אותו. יחסית העלות שלו זולה ומשתלמת. יש לו 3 בריחים נוספים ומפתח מיוחד של כספת. הוא תופס מאוד חזק את הדלת למשקוף, זה מומלץ לאנשים שרוצים רמת בטחון נוספת והרתעה.

איך מתקינים מנעול כספת ?

בדלתות החדשות (רב בריח) יש בדרך כלל חור שמוכן להתקנת המנעול, בדלתות שאין להן חור מוכן צריך לחתוך ולנסר מהצד כדי לעשות חור למנעול לפי הגובה הרצוי. אחרי שהחור מוכן מכניסים את המנעול. מסמנים היכן יכנס המפתח מבפנים ומבחוץ, עושים חור עם כוס ותופסים מהצד את המנעול כספת עם 2 ברגים ואז מכסים את החור עם חתיכת פח שתכסה את החור ומחברים אותה לדלת. לאחר מכן שמים צבע או משחת שיניים על הבריחים, סוגרים את הדלת ומסובבים את המפתח כמה פעמים כדי שהצבע שעל הבריחים ידבק למשקוף. פותחים את הדלת ואז קודחים 3 חורים בסימון של הצבע.  זהו פחות או יותר סדר התקנת המנעול כניסה לבית.

מה היתרון של מנעול כספת?

מי שירצה לפרוץ לכם לדירה יראה שיש לכם מנעול נוסף והמוטיבציה שלו תרד בגלל שלפרוץ מנעול רב בריח ולאחר מכן לפרוץ את מנעול הכספת יקח לו זמן רב ובזמן הזה הוא עלול להיתפס וזה הופך את כל הסיפור ללא משתלם בכלל.

מנעול כספת עליון הוא מנעול שרובו מוסתר בתוך הדלת ובתוך המשקוף מה שמאוד מקשה לפרוץ אותו,  יחד עם זאת בשביל לפרוץ אותו צריך ידע רב בפריצה.

 האפשרות לפריצתו היא על ידי קדיחת הפינים הפנימיים של המנעול מה שמצריך ידע ודיוק רב מאוד כמו כן, הפריצה עושה רעש  ומצריכה יותר זמן מאשר לפרוץ רק מנעול תחתון אחד.

בשוק קיים כלי לפתיחת המנעול הנ"ל אך מצריך ידע רב בעבודתו וצריך לדעת מאיפה להשיג אותו גם זה לא כלכך פשוט, בדלת שקיימים בה מנעול תחתון ומנעול כספת עליון הגנב יעדיף לפנות לדלת פשוטה יותר או לחלופין לחפש מקור פריצה פשוט יותר.
חברת מנעולי ג׳ואל -Juwel

מנעול כספת ג׳ואל – Juwel 

מנעול כספת שמייצרת חברת ג׳ואל שמיוצר באיטליה – נחשב למנעול עמיד לאורך שנים ברמה הכי גבוהה ומעט יותר קשה לפרוץ אותו בפריצה שקטה. 

הוא אמנם קצת יותר יקר מהמנעולים האחרים אבל אם אתם מעונינים להתקין מנעול נוסף זו הבחירה המומלצת.

קצת על החברה:

החברה הוקמה באיטליה בשנת 1922 והיא אחת החברות המובילות ביצור כספות ומנעולי כספות בעולם

למידע נוסף כנסו לאתר חברת ג׳ואל

חברת מנעולי ייל - yale

מנעול כספת ייל – Yale

הרבה מנעולנים בשטח פחות ממליצים על המנעול הזה בגלל שיש בו הרבה תקלות.

קצת על החברה:

Yale הוא אחד מהמותגים הוותיקים ביותר בעולם, החברה החלה את פעילות בשנת 1840 בארה״ב, כבר בשנים אלו החברה רשמה מספר פטנטים על מנעולים. בשנות העשרים של המאה העשרים החברה התרחבה בינלאומית והעסיקה כ12000 עובדים.

בשנת 2000, Yale נרכשה ע"י קבוצת ASSA ABLOY משוודיה 

Yale ישראל

בשנת 2004, רכשה חברת מולטילוק, גם היא מקבוצת  ASSA ABLOY השוודית, את הזכויות על המותג Yale בישראל, 

בשנת 2014 הפך המותג Yale לחברה עצמאית בישראל כחלק מחברות הבנות של חברת מולטילוק.

כיום המותג ייל נמכר בכ-130 מדינות

השנה ייל חוגגים יום הולדת 175

למידע נוסף כנסו לאתר yale ישראל

חברת מנעולי אלזט - Elzett
מנעול כספת אלזט Elzett פחות מומלץ ממנעול ג׳ואל ויותר זול. פריצת  מנעול אלזט די קלה ומהירה. קצת על החברה:

חברת אלזט Elzett היא מהחברות המובילות בהונגריה ליצור מנעולים, הוקמה בשנת 1901. למידע נוסף כנסו לאתר חברת אלזט
חברת מנעולי מגנום - Magnum
מנעול עליון מגנום

מנעול באיכות בינונית, גם קל לפריצה שקטה.

קצת על החברה: חברת מגנום היא חברה ישראלית  שמייצרת מגוון סוגי מנעולים ופועלת בעיקר באירופה כבר מעל ל-25 שנה. למידע נוסף כנסו לאתר חברת מגנום בישראל
חברת מנעולי רב בריח
מנעול כספת רב בריח מנעול באיכות בינונית פלוס גם כן קל לפריצה. קצת על החברה: חברת רב-בריח מוכרת בזכות  מוצרי "רב-בריח" ו"פלדלת" אשר אותם היא מייצרת, הוקמה בשנת 1973, והיא אחד המותגים החזקים והמוכרים בשוק הישראלי. בשנת 2008 חברת רב-בריח נרכשה על ידי מר שמואל דונרשטיין . כיום לחברה יש שישה מפעלים ברחבי הארץ והיא מעסיקה כ- 1000 עובדים. למידע נוסף כנסו לאתר חברת רב בריח
מנעול כספת ג׳ואל

איזה מנעול כספת מומלץ להתקין?

מהנסיון הרב שיש לנו עם מנעולי כספות לדלתות אנו ממליצים להתקין מנעול כספת עליון לדלת כניסה של חברת ג׳ואל Juwel ולא להתפשר במחיר. המנעול יותר מיועד להרתעה מכיוון שדי קל לפרוץ אותו בכלים שיש היום. יש לנו פתרונות יותר יעילים ויקרים למניעת פריצות למי שמעוניין

כמה עולה להתקין מנעול עליון ?

מנעול כספת מחיר

התקנת מנעול כספת לדלת כניסה עולה בסביבות 550-650 ש״ח 

אם אתם מעונינים בהתקנת מנעול כספת עליון בירושלים והסביבה ע״י מנעולן מומחה ומקצועי אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר ולקבל הצעת מחיר משתלמת ואטרקטיבית.

מחיר למנעול כספת ?

תלוי בכספת.

אחרי שפורצים, מפרקים את המנעול ולוקחים אותו לחנות כספות ורוכשים את המנעול ומתקינים. על כספות ומנעולי כספות בירושלים ניתן לקרוא במאמר אחר שכתבנו.

מנעול כספת עליון ג׳ואל juwel
Call Now Buttonהתקשר