מנעולן באישור משטרת ישראל

ישנם מקצועות רבים המצריכים רשיון כדי לעסוק בהם כגון: רופא, עו״ד, נהג מונית, תיווך ועוד..

מקצוע המנעולנות די פרוץ בנושא הזה, כל אחד שמעונין לעסוק בתחום יכול ללמוד בעצמו או בקורס אינטרנטי או באחת המכללות שמלמדות את התחום. 

במאמר אחר שעוסק בקורס מנעולנים הסברנו כמה חשוב ללמוד רק במקום מקצועי שעוסק בעיקר בלימוד המעשי ולא רק התיאורטי ועד כמה צריך להתרחק מקורסים מהאינטרנט.

אין שום חוק הדורש לעשות רשיון מנעולן מוסמך ואין שום גורם שמסמיך מנעולנים.

ישנם מנעולנים רבים שכותבים בפרסומים השונים לרבות באתרי אינטרנט שהם עובדים באישור משטרת ישראל או ברשיון המשטרה.

הצהרה זו מהווה הטעיה מכוונת של הלקוח שאמורה לרכוש את אמונו.

משטרת ישראל לא חוברת עם אף אחד ובטח לא נותנת אישורים !

הדבר היחיד שמשטרת ישראל מספקת זה תעודת יושר.

מנעולן באישור משטרת ישראל

מה זו תעודת יושר ולמה היא משמשת?

תעודת יושר היא מסמך רשמי המונפק לאחר בדיקת רקע על ידי משטרת ישראל המצהירה כי לבעל התעודה אין עבר פלילי. 

כאשר אדם מתבקש להציג תעודת יושר המטרה היא לוודא שאין לו שום עבר פלילי.  בשפה המשפטית קרויה תעודת היושר בשם “גיליון מידע פלילי מלא”.

כל אדם רשאי לקבל את גיליון הרישום הפלילי שלו בתחנת המשטרה, שתציין את קיומם של רישומים פליליים בעניינו אם קיימים או לחילופין את עובדת היותו נטול כל רישום פלילי.

ישנם גופים הרשאים לבקש תעודת יושר והם: שגרירויות לצורך הנפקת אשרות למדינות זרות, לשכת עורכי הדין לצורך קבלה להתמחות בעריכת דין או משרד החינוך לצורך קבלה לעבודה בהוראה.

אז איך יודעים אם המנעולן שהזמנו הוא אמין ומקצועי ?

אתם רשאים לדרוש ממנו להציג את תעודת המנעולן שברשותו שבתעודה זו יצויין מקום הלימודים שבו הוא הוסמך ושסיים בהצלחה את לימודיו – בעל מקצוע שלא מחזיק בתעודה או לא מוכן להראותה הוא נוכל ועליכם למצוא מישהו אחר.

חשוב מאוד לבקש לראות תעודת יושר ולוודא שאין לאיש המקצוע עבר פלילי

חשוב לקבל המלצות על מנעולן

בימינו כמעט לכל אחד יש אתר אינטרנט שאפשר לראות אם יש בו המלצות מלקוחות או שיש אתרים שממליצים על בעלי מקצוע, אפשר די בקלות למצוא מנעולן עם המלצות ונסיון.

אנו ממליצים לכם להתרחק מבעלי מקצוע שמנסים לקנות את אמונכם ע״י הצגת מידע כוזב באמרם שיש להם רשיון ממשטרת ישראל ולפנות אך ורק למנעולן אמין ומקצועי שידבר איתכם בגובה העיניים ויתן לכם מידע מפורט על כל מה שתשאלו ויתן לכם הצעת מחיר עפ״י מחירון.

אתם מוזמנים לקרוא עוד על מחירי מנעולנים במאמר אחר שכתבנו.

Call Now Buttonהתקשר