האם כדאי להזמין מנעולן זול ?

פורץ מנעולים זול הוא לאו דווקא בעל מקצוע מומחה ובעל ניסיון. ישנם מנעולנים מתחילים שרוצים לצבור ניסיון ולכן הם נותנים מחירי רצפה ולא תמיד יהיה להם את הידע המעשי ואת הניסיון כדי לפרוץ כל סוג מנעול.

ישנם גם בעלי מקצוע חאפרים שמנסים לשבור את השוק ונותנים מחירים זולים שבסופו של דבר עולים מאוד יקר, תחשבו ששילמתם הרבה כסף למנעולן בירושלים על פריצת דלת והוא לא עשה את העבודה כמו שצריך או הזיק לדלת ולאחר מכן תצטרכו לפרוץ שוב את הדלת או שתצטרכו להחליף את הצילינדר. לא חבל ?

מנעולן זול הוא לא בהכרח מנעולן מקצועי

פורץ מנעולים זול הוא לפעמים יקר !

אנו ממליצים לכם להזמין אך ורק בעל מקצוע מנוסה ומקצועי שלמד את המקצוע במקום מוסמך ושיש לו המלצות וחוות דעת מלקוחות.

השוו את המחירים, כתבו בגוגל את המילים הבאות בצירופים שונים עד שתדעו את טווח המחירים המומלץ :

כמה עולה מנעולן בירושלים

מנעולן בירושלים מחירון

פורץ מנעולים בירושלים מחיר

פורץ דלתות מחיר

תמיד מומלץ להזמין פורץ שיש לו מחירון מעודכן באתר כדי שתדעו לאיזו הוצאה אתם נכנסים ושלא יעבדו עליכם

אתם מוזמנים להסתכל במחירון שלנו ולהתרשם ממגון השירותים שאנו מציעים במחירים נוחים ובשירות אדיב ומקצועי.

אנחנו עמלים קשה מאוד כדי לתת שירות אמין ללא הפתעות ללקוח ולכן כתבנו מחירון מסודר והשקענו בכתיבת מאמרים רבים ומגוונים שעונים על הרבה שאלות שלקוחות שואלים כדי להנגיש ולפשוט את המידע והעלויות כדי שלקוחות לא יפלו בפח אצל כל מיני חאפרים. 

 

תחום המנעולנות מאוד פרוץ ויש הרבה פייק ניוז ובעלי מקצוע שלא למדו במקום מוסמך או שלמדו בקורסים עיוניים באינטרנט ללא קורס מעשי.

 

מקרה שקרה לנו לפני כחצי שנה, אשה שחזרה מהעבודה מתל אביב והשאירה את הרכב שלה בחניון ליד מודיעין חזרה לרכבה וגילתה שהמפתח לרכב אבד.

 

האשה האומללה מצאה בעל מקצוע כאשר חיפשה בגוגל פורץ רכבים במודיעין ומרוב הלחץ היא לא עשתה השוואת מחירים ולא קראה מידע על איך פורצים רכב ומיד הזמינה את הפורץ הראשון שעלה בחיפוש.

 

לאחר כמה זמן הוא הגיע וניסה לפרוץ את הרכב ולמרבה הפתעתה האיש לא מצליח לפרוץ את הדלת, הוא ניסה שוב ושוב אך ללא הצלחה.. בסופו של דבר האיש התחיל להמציא לה כל מיני תירוצים שסוג הרכב שלה מאוד מסובך ושהוא צריך להביא כלים מיוחדים ושזה יעלה לה עוד כסף. 

לאחר עוגמת נפש גדולה עלה לאשה רעיון והיא פנתה אלינו ושלחה אלינו בוואצאפ תמונות של הרכב ומיד אמרנו לה שזה לא צריך לעלות לה יותר מ-300 ש״ח לפני מע״מ בהתאם לסוג הרכב ושזמן הפריצה אמור לקחת כמה דקות.

 

מרוב אי הנעימות והתסכול היא שילמה לחאפר שלא הצליח לפתוח את הרכב והזמינה אותנו לעזור לה.מה זה אומר לכם? בכלים הטכנולוגים של היום אפשר בקלות לברר כמה עולה פריצה של רכב ואיך פורצים רכב ולהבין פחות או יותר מה בעל המקצוע אמור לעשות.

 

לכן תמיד כדאי לעשות את הבדיקות הראויות ולא להזמין את האדם הראשון שמוצאים.

 

אנו ממליצים לכם לשמור את האתר במועדפים וכל פעם שתצטרכו תוכלו לקרוא עוד מאמרים וטיפים שכתבנו, אנו כל הזמן מוסיפים עוד מידע חשוב לטובת הציבור במגוון נושאים שקשורים לתחום.Call Now Buttonהתקשר