מנעולן כלבוטק

לא צריך לצפות בתכנית כלבוטק כדי לדעת שיש בעלי מקצוע נוכלים שעושים ״קומבינות״ על הלקוחות שלהם וממציאים תקלות ותוקעים מחירים, זה דבר שקורה בכל תחום ובכל סוג שירות ועסק.

אם קרה לכם ונתקעתם מחוץ לבית ואתם מחפשים מנעולן מומחה באזורכם אם ע״י חיפוש באינטרנט או בכל דרך אחרת, תרשמו בגוגל את הבעיה שיש לכם, למשל: ״דלת לא נפתחת״ או ״מנעול לא נפתח״ או ״איך פורצים דלת כניסה״ או ״איך פורצים דלת פלדלת״ ותקראו מה כותבים בעלי מקצוע בנושא. כך תדעו מראש מה אמורה להיות התקלה ואף אחד לא יוכל להמציא לכם תקלות. כמו כן דרשו הצעת מחיר, ואם יש לבעל המקצוע אתר תוכלו להסתכל במחירון ולדעת מראש פחות או יותר למה אתם נכנסים, כך תהיו רגועים שלא ״יתקעו״ לכם מחיר.

כבר כתבנו במאמר אחר איך יודעים שמי שהזמנתם הוא בעל מקצוע אמין ומקצועי ושעליכם לדרוש לראות תעודה המעידה על ההכשרה שהוא עבר ושסיים בהצלחה את לימודיו, וכן לבקש תעודת יושר על מנת לדעת שהוא אדם אמין וללא עבר פלילי.

הרבה אנשים מרגישים אי נעימות לבקש תעודה מבעלי מקצוע כדי לא לפגוע בהם או לא להרגיש אי נעימות, זהו דבר חובה בכל תחום וכל שירות שתצטרכו, תמיד לוודא שמי שאתם רוצים לקבל ממנו שירות הוא לא נוכל או ״חאפר״ בתחומו.

מנעולן יצאת צדיק 

אם חיפשתם בעל מקצוע שהוכתר בתואר ״יצאת צדיק״ עליכם לדעת שלא כל אחד כזה הוא באמת צדיק או לא כל אחד שלא זכה בתואר אינו פורץ מקצועי ומומחה.

כבר שמענו על מקרים שהיו כאלה שהתחזו למנעולן מיצאת צדיק וגם כאלה שניצלו את מעמדם כדי לנצל את אמון הלקוחות.

מנעולן צדיק זה מנעולן אמין ובעל נסיון, שיש ברשותו תעודה של מנעולן מוסמך ממקום לימודים רציני ושיש לו תעודת יושר מהמשטרה. עוד דבר שמראה על אמינותו הוא שיש לו מחירון קבוע וכל מעשיו נעשים בגובה העיניים ובשקיפות. כמובן שרק מוסיף לאמינותו אם יש לו גם המלצות כתובות מלקוחות (לא כמו אלו שמפברקים המלצות וכשמבקשים מהם את מספר הטלפון של הממליץ הם מתחמקים בטענות סרק).

אי אפשר לסמוך ב100% על תוכניות כמו יצאת צדיק מכיוון שזו תכנית מסחרית ערוכה ומגמתית, אף בית המשפט פסק, ש״תוכנית מבויימת ומתוסרטת שמפילה בפח בעלי מקצוע לצורכי עניין ורווח לערוץ מסחרי לא יכולה לשמש ראייה למעשי רמאות״.

Call Now Buttonהתקשר