קורס מנעולן מוסמך

האם אתה מעוניין ללמוד להיות  מנעולן בקורס מזורז של 4 חודשים ומייד לצאת לשוק העבודה ולהרוויח משכורות יפות ?

קורס מנעולן מקצועי כרוך בהגעה למפגשים שאורכים כ3 שעות לימוד במשך 12 מפגשים, כיום יש הרבה מאוד מקומות ומכללות שמלמדים,  הלימודים עוסקים בעיקר בלימודים תיאורטיים ופחות מעשיים שזה לא כלכך טוב, הלימודים פחות מעשיים, ואז כשמגיעים לשטח מסתבכים בעבודה ובאופן הזה הרבה עבודות נופלות בגלל חוסר ידע. 

קורס מנעולן בירושלים
מנעולנים באימונים

האם לאחר סיום הקורס מובטחת  עבודה ושכר גבוה?

ישנם כאלו שמפרסמים שתוך כמה חודשים אתה נהיה מנעולן מקצועי ומבטיחים עבודה מובטחת ומשכורת מינימום של 10000 ש״ח.

כל ההבטחות האלו לא מחזיקות מים ומה שנקרא בימנו ״פייק ניוז״, כמובן שאם אתה מאוד מוכשר אתה יכול אולי למצוא עבודה ולהצליח יפה, בדרך כלל ההצלחה וההתמקצעות לא לוקחת מעט זמן וגם לאחר שמסיימים ללמוד ומתנסים הרבה בשטח (שזה העיקר) צריכים להוציא הרבה מאוד כסף על פירסומים ועלונים ופרסום באינטרנט.

אם אתה באמת רוצה להצליח ויש לך תשוקה לתחום המנעולנות עליך להשקיע הרבה זמן בהתמקצעות ופרקטיקה, כשאתה מגיע למקום שמעביר קורס מנעולנות קודם כל תבקש לראות את הסילבוס שבו יהיו מפורטים נושאי הלימוד, חשוב לשאול כמה חומר עיוני ילמד וכמה מעשי. 

אל תסמוך על אלו שמבטיחים כל מיני הבטחות, הם סך הכל מעונינים להתפרנס ולמכור את עצמם, תסמוך על החושים הפנימיים שלך כמו בכל תחום אחר..

חומר הלימודים הנלמד בקורס מנעולנות

החומר הנלמד בקורס מנעולנים כולל את הנושאים הבאים:

פריצות דלתות, רב בריח, פלדלת, דלתות אש, דלתות חוסם

פריצת רכבים, פריצת רכב רגיל, רכב וואקום (רכב גרמני עד שנת 2015) שאי אפשר לפתוח מבפנים עם הידית אלא צריכים לדגדג את המנעול ורק אז לפתוח.

אם לא למדת במקום שמלמד בצורה מעשית ומקצועית אתה עלול להרוס לעצמך את השם לפני שהתחלת לבנות אותו.

Call Now Buttonהתקשר